Backoffice asistentka
srdce celé kanceláře

U nás v Neitu jsme divizí Team assistantu, kde dodáváme software na procesní optimalizace malý, ale i opravdu velkým mezinárodním firmám. Celý tým je takový mix 40ti lidí na rozličných pozicích … od vývojářů, infrastrukturních techniků, konzultantů, projekťáků až po obchodníky. Náš produkt má úspěch a jsme téměř v kontinuálním náboru a růstu. To, co nám ale nyní chybí, je člověk, který bude dělat od všeho něco a pomáhat vlastně úplně všem.

🎯 Pracovní náplň by měla být velmi široká…

  • tady pomoct vypracovat nabídku….
  • tady zajistit vybavení kanceláře….
  • tady být kontaktem pro marketingovou agenturu….
  • tady zkontrolovat vyhodnocení projektů po projektových manažerech….
  • tady zařídit teambulding….
  • tady zarezervovat restauraci….
  • tady udělat s úsměvem další potřebnou práci, která se objeví z čista jasna….

Proto hledáme člověka, který bude velmi zodpovědný ve své práci a v dohlížení dokončení úkolů. Bude pečlivý v každém ohledu svých povinnost, bude komunikativní, bude rád trávit čas v kanceláři a na firemních akcích, bude umět dobře vystupovat a komunikovat jak v českém tak anglickém jazyce. Častými osobami pro komunikaci jsou lidé v top managementu firem našich zákazníků. A někdy bude i trochu jasnovidec, aby veděl, co vlastně nyní vedení chce, nebo potřebuje 🙂

Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou velmi vítané.

Oplátkou za pracovní nasazení jsme schopni nabídnout velmi příjemné pracovní prostředí plné mladých a motivovaných lidí. Odpovídající finanční ohodnocení. Samostatnost a odpovědnost. Multisport nebo benefit kartu. Spoustu kolektivních akcí a rozhodně také možný profesní růst spolu s celým týmem a produktem.

Nástup je možný od 1. 7. 2024

Máš zájem o tuto pozici?
Vyplň formulář a přidej se k nám.