IT bezpečnost

NEIT se stal partnerem IBM! Co to znamená pro naše klienty?

Publikováno 9. 4. 2024

A je to oficiální! NEIT Consulting se stal novým Silver Partnerem IBM a rozhodně máme co slavit… Jako nový partner IBM máme odteď klíč k nejnovějším technologiím, které můžeme implementovat našim klientům. Ať už potřebujete nejnovější cloudové řešení, datové analýzy nebo AI aplikace, jsme tu pro vás! Naši odborníci a konzultanti jsou připraveni pomoci jak stávajícím zákazníkům, kteří již využívají IBM technologie, tak těm novým, kteří chtějí tyto inovace vyzkoušet. Pojďme na to kouknout pod mikroskopem.

Co IBM nabízí ve svém portfoliu?

 • Cloudové technologie: IBM je přední poskytovatel cloudových služeb, které umožňují firmám rychle a efektivně škálovat jejich IT infrastrukturu a aplikace.
 • AI a automatizace: IBM investuje do vývoje umělé inteligence a automatizace, což umožňuje firmám zlepšit produktivitu a inovovat v různých oblastech – od zdravotnictví po finance.
 • Udržitelnost: V oblasti udržitelnosti IBM nabízí technologická řešení, které pomáhají organizacím snižovat svůj ekologický otisk, emise a odpady, optimalizovat provoz a zvyšovat efektivitu pomocí datově řízených technologií.
 • Infrastruktura: Nejnovější generace serverů, úložišť a softwaru IBM pomáhá modernizovat a škálovat on-premise řešení, ale i v cloudu pomocí zabezpečeného hybridního přístupu a důvěryhodné automatizace pomocí AI.
 • Bezpečnost: IBM Security® nabízí produkty a řešení pro ochranu podnikání pomocí pokročilého a integrovaného portfolia podnikových řešení a služeb kybernetické bezpečnosti nabitých umělou inteligencí.

Pro koho jsou řešení IBM vhodná?

 • Technologie a řešení IBM jsou vhodná pro zákazníky, kteří potřebují řešit zabezpečení a řízení svých systémů proti rostoucím bezpečnostním hrozbám, minimalizovat a řídit rizika s tím spojená a vyhledávat zranitelná místa skrze všechna hybridní cloudová prostředí.
 • Potřebují provozovat na společné platformě více systémů a aplikací napříč hybridním cloudem, nasazovat do svého provozu umělou inteligenci – bezpečně a ve velkém měřítku – modernizovat IT potřebným tempem.
 • Chtějí dosáhnout uhlíkové neutrality a skutečně začít tak, že budou schopni monitorovat, sledovat a podávat zprávy o své uhlíkové stopě, informovat o cílech energetického přechodu a environmentálních, sociálních a správních údajích (ESG).
 • Chtějí mít svoje obchodní aktivity rychlejší, důraznější a efektivnější, kteří chtějí důvěřovat technologii umělé inteligence, ale nechtějí toho dosáhnout vyhazováním peněz za největší nebo nejznámější modely umělé inteligence, ale raději použijí tu správnou umělou inteligenci a její trénování na správných datech ve správný čas.

Klíčové výhody pro naše zákazníky

 • Exkluzivní přístup k IBM technologiím: Naši zákazníci mohou využívat nejnovější technologie IBM, které zlepší jejich podnikání a posunou je před konkurenci.
 • Špičková podpora a technické zázemí: Poskytujeme rozsáhlou podporu, technické znalosti a certifikace, které zaručují odborný přístup ke každému projektu.
 • Trusted Advisor pro IBM technologie: Jsme váš důvěryhodný poradce pro technologie jako AI, udržitelnost a cloudové služby. Pomáháme zákazníkům využít plný potenciál těchto inovací.

Jak můžeme pomoci přímo vám?

Díky našemu partnerství s IBM můžeme nabídnout špičkové produkty a služby za atraktivní ceny. Například nástroje jako Manta (data lineage). Navíc nabízíme flexibilní možnosti pronájmu nástrojů jako SaaS, což je vhodné i pro krátkodobé potřeby. Máme letité zkušenosti s IBM nástroji pro vizuální rozpoznávání IBM Maximo Visual Inspection. Další z našich klíčových kompetencí je oblast IBM produktů pro řízení rizik, spojených s klimatickými změnami a náhlými změnami počasí IBM Environmental Intelligence Suite. V této oblasti nabízíme možnost vytvoření systému řízení a sledování výstrah a jejich dopadů na obchod, obyvatelstvo a životní prostředí, právě v souvislosti s klimatickými změnami, jejichž pozdní řešení přináší významné finanční a ekologické ztráty jak podnikům, tak i státní správě. V oblasti IBM technologií dokážeme posoudit a navrhnout optimální architekturu s ohledem na náklady a udržitelnost, optimalizovat použití IBM technologií s ohledem na spotřebu energie a výkon pro aplikace.

Kontaktujte nás

Chcete vědět víc, jak naše partnerství s IBM dokáže posílit vaše podnikání? Dočtěte článek a rovnou se nám ozvěte! Jsme tu, abychom vám pomohli překonat výzvy digitální transformace a využít plný potenciál moderních technologií.