Datový inženýr

Hybrid | Full – time

Pracovní režim: plný úvazek / hybridní

Možné datum nástupu: Ihned nebo dle dohody

Odměna: 60 000 – 110 000 CZK (konečná mzda závisí na individuálních schopnostech a zkušenostech kandidáta a bude projednána na osobním pohovoru)

O nás

Jsme IT specialisté ve světě dat, cloudu a vývoje. Zaměřujeme se na CPM, BPM a CRM řešení. Jsme součástí skupiny Neit Group. Máme 20 letou historii v IT sektoru, zastoupení ve dvou zemích, více než 200 IT expertů a společný obrat 500 milionů korun.

Spolupracujeme s finančními institucemi, farmaceutickými společnostmi a výrobními podniky. I přes náš růst, který by mohl vést k zkorporatizování struktur, si udržujeme dynamický přístup k práci, otevřenost v našem týmu a přátelskou atmosféru s zdravým přístupem k práci a zodpovědností. Buď součástí našeho týmu i ty!

Jsi pro nás vhodným kandidátem, pokud…

✔️ Umíš provádět statistickou analýzu.

✔️ Máš silné analytické schopnosti a schopnost kombinovat data z různých zdrojů.

✔️ Máš zkušenosti s přípravou dat, jejich nahráváním, čištěním a organizováním.

✔️ Umíš kombinovat nespracované informace z různých zdrojů a vytvářet konzistentní, strojově čitelné formáty.

✔️ Dokážeš sladit datové systémy s obchodními cíli pro celkovou efektivitu.

✔️ Máš zkušenosti s podporou v oblasti testování dat, vytváření datamartů a automatizovaným reportingem ideálně v oblasti nových bankovních produktů a procesů.

✔️ Máš zkušenosti s vývojem a testováním architektur pro extrakci a transformaci údajů pro deskriptivní, prediktivní nebo preskriptivní modelování.

✔️ Ovládáš několik programovacích jazyků a metody strojového učení (ML).

✔️ Máš dostatečné doménové znalosti a schopnost pracovat více méně samostatně.

✔️ Jsi schopný/á komunikovat se zadavatelem, analyzovat data z různých zdrojových systémů, zjednotit je a vizualizovat.

Jak asi bude vypadat tvůj den?

Tvoje práce bude skutečně pestrá. Náplň dne bude záviset na tom, v jaké fázi se aktuálně nachází projekt, na kterém budeš pracovat. Pokud se zrovna nebudeš věnovat zpracovávání a nahrávání dat (Data Ingestion, Extraction) a nebudeš spolu s týmem zaneprázdněný/á budováním datových systémů (Data Lakes, DWH, ODS, …) či samotným dávkovým i real-time zpracováváním klientských dat, pravděpodobně věnuješ většinu dne vytváření algoritmů a prototypů nezbytných pro bezproblémové fungování projektu.

Tvojí odpovědností bude i příprava údajů pro preskriptivní a prediktivní modelování. Právě na tebe se obrátíme, pokud budeme potřebovat zvýšit spolehlivost údajů, obohatit již existující data nebo zlepšit výkon zpracování dat. Budeš spolupracovat s datovými analytiky a architekty. Pokud budeš mít návrhy na zlepšení, u nás budeš mít vždy prostor se vyjádřit.

Technologie, které při práci využiješ

✔️ Oracle SQL

✔️ Tableau

✔️ Keboola

✔️ Snowflake

To nejlepší na konec

5 týdnů dovolené
při práci na HPP
+ sick days

Multisport karta

Možnost home-office

Oficiální i neoficiální
neití akce

Žádné korporátní struktury

Osobní rozvoj
skrze kurzy a certifikáty

Máš zájem o tuto pozici?
Vyplň formulář a přidej se k nám.